Datum

Mondkapje nu ook verplicht in onze wijk- en buurtlocaties

Inhoud

Vanaf 6 november is het dragen van een mondkapje verplicht. 

Zodra bezoekers op hun plek zijn mag het mondkapje af, maar in de verkeersruimten en bij binnenkomst moet deze op. Wanneer men eet dan hoeft er uiteraard geen mondkapje op. Dat geldt ook voor sport- of cultuurbeoefening waarbij het dragen van een mondkapje in de weg zit. Dan is er ook de uitzondering voor personen die ontregeld raken van een mondkapje (via Eigen Verklaring).

Meer informatie over de aangescherpte landelijke handreiking van 4 november jl., vind je hier.

Coronatoegangsbewijs alleen bij gebruik horecavoorziening

Onze wijk- en buurtlocaties zijn toegankelijk voor iedereen. Alle activiteiten, spreekuren, inlopen, ..etc. vinden plaats zonder controle, behalve wanneer hierbij gebruik gemaakt wordt van de horecavoorziening. Dan vragen we bezoekers om het coronatoegangsbewijs. Je krijgt dit als je volledig gevaccineerd bent, een geldig herstelbewijs hebt of een negatieve testuitslag van maximaal 24 uur oud. Testen is gratis voor iemand die geen herstel- of vaccinatiebewijs heeft. Met de Coronacheck-app of via CoronaChecnk.nl kan iedereen het coronatoegangsbewijs ophalen.

Basisregels

Op al onze locaties volgen we de corona basisregels:

  • elkaar de ruimte geven (bij voorkeur 1,5 m.)
  • handen wassen
  • geen handen schudden
  • testen bij klachten
  • frisse lucht

Meer informatie vind je op de website van Rijksoverheid.nl